Kominictví Habr

Kontroly technického stavu kotlů 

Provádíme technické kontroly kotlů na pevná paliva OPOP, ATMOS, ROJEK a dalších značek.

Revize kotlů na tuhá paliva

Revize kotlů na tuhá paliva slouží obecním úřadům, které jsou oprávněny požadovat po provozovateli kotle doklad o technickém stavu kotle. Revizní zpráva potvrzuje, že je kotel provozován v souladu s pokyny výrobce a zákonem o ochraně ovzduší. Za porušení této povinnosti hrozí provozovateli kotle pokuta ve výši až 20 000 Kč.

Provozovatelům stacionárních kotlů na pevná paliva ukládá zákon č. 201/2012 Sb. o ochraně ovzduší povinnost pravidelné revize kotle v intervalu každých 3 let. Povinnost kontroly technického stavu se vztahuje na všechny kotle na pevná paliva s tepelným příkonem od 10 do 300 kW.

Součástí našich služeb jsou také revize komínů a další kominické práce.

Revize kotlů na tuhá paliva

Vystavení revizní
zprávy

Kontrolou kotle zachováte ekonomický a bezpečný provoz

Kontrola technického stavu kotle neslouží pouze pro splnění legislativní povinnosti. Revize kotle odhalí riziková místa, poškození i případné netěsnosti. Díky pravidelné kontrole zvýšíte životnost svého kotlezachováte optimální spalování. Navíc budete vědět, že provoz kotle je bezpečný. Na ekonomický provoz má významný vliv také stav komínu. Během revize kotle proto můžeme provést kontrolu a čištění spalinových cest.

Kontroly kotlů | Kominictví Habr | Náchod

Jak to u nás chodí?

Napište nám
nebo zavolejte

Pošlete nám e-mail nebo zavolejte a sdělte nám svou poptávku.

Cenová
nabídka

Přijedeme za vámi a sdělíme vám cenovou nabídku.

Sjednání termínu

Společně domluvíme termín realizace zakázky.

Realizace zakázky

Ve stanoveném termínu provedeme kominické práce.

Rezervujte si revizi kotle

Prodlužte životnost svého kotle. Odhalte riziková místa, která jsou náchylná k poškození. Zachovejte optimální spalování a splňte legislativní povinnost. Nechte si zkontrolovat váš kotel na tuhá paliva.

Revize je nejlepší provádět mimo topnou sezónu. Na kontrolu kotle za vámi přijedeme v okrese Náchod a v širokém okolí. Napište nám e-mail a rezervujte si termín revize kotle.

Vy se ptáte, my odpovídáme